Loading...

Oznamy

Ďakujeme za podporu

Ďakujeme za podporu

26.04.2024   Aktuality

Od tímu Ligy proti rakovine sme dostali informáciu o tom, ako sa darilo zbierke na našej univerzite. Počas Dňa narcisov 2024 sa vo štvrtok 18. apríla 2024 podarilo v Košiciach a okolí vyzbierať  67 213 eur. Naše dobrovoľníčky v areáli Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach vyzbierali do dvoch pokladničiek spolu 750 eur. Ďakujeme za každé eur!  

S radosťou tlmočíme aj slová, ktoré za tím Ligy proti rakovine napísala Ľubica Slatina: „Milí naši spoluorganizátori, dobrovoľníci, ĎAKUJEME Vám všetkým, že sme spoločne dokázali spojiť ľudí v pozitívnej emócii, ktorej nástrojom bol malý žltý narcis - kvet nádeje. ĎAKUJEME, že ste nám pomohli, aby sme my mohli pomáhať ďalej - onkologickým pacientom a ich blízkym. Želáme všetkým pevné zdravie, spokojnosť a dobrý pocit, že ste boli nápomocní pri zmysluplnej aktivite.“

V mene pána rektora Jozefa Nagya sa pripájame s poďakovaním všetkým darcom a zvlášť dobrovoľníčkam (na snímkach) pod vedením Lenky Žuravlovovej zo študijného oddelenia.

Den_narcisov2024     Den_narcisov2024

Den_narcisov2024