Loading...

Oznamy

Prihláste vaše deti medzi lukostrelcov

Prihláste vaše deti medzi lukostrelcov

Máte doma dievčatá a chlapcov, ktorí navštevujú 3. - 5. ročník základných škôl? Ponúknite im možnosť vyskúšať si olympijský šport, ktorý má v Košiciach tradíciu a je spojený aj s našou univerzitou. Nábor členov do lukostreleckej akadémie X10 sa uskutoční v pondelok 25. marca a v stredu 27. marca 2024 o 17. hodine na lukostrelnici v areáli UVLF Pri hati 10. Dozviete sa všetko o fungovaní akadémie, o lukostreľbe, uvidíte tréningy starších žiakov a vyskúšate si streľbu z luku. Nahláste nám Váš záujem emailom na lukostrelecka.akademia@gmail.com a neváhajte osloviť aj svojich známych.

Vďaka spolupráci lukostreleckého oddielu TJ Slávia UVLF Košice a lukostreleckej akadémie X10 Academy sa do lukostrelnice v areáli UVLF Pri hati č. 10 vrátili športovci a podarilo sa im získať aj významné úspechy na domácich i medzinárodných súťažiach. Tu si prečítajte viac o činnosti lukostrelcov v rozhovore s predsedom Lukostreleckého oddielu TJ Slávia UVLF Košice Miroslavom Duchoňom.

Tu sa dozviete odpovede na otázky prečo začať s lukostreľbou, kto sa môže stať lukostrelcom, ako prebiehajú tréningy, ako často sa trénuje, či potrebujete vlastný luk, ako sa môžete prihlásiť...