Loading...

Oznamy

Ďakujeme za podporu Dňa narcisov

Ďakujeme za podporu Dňa narcisov

20.04.2023   Aktuality

Narcisy už pár dní kvitnú v areáli našej univerzity a robia radosť všetkým okoloidúcim. Vo štvrtok 20. apríla 2023 k nim pribudli aj narcisy v rukách dobrovoľníčkoch, ktoré pomáhajú pri verejnej zbierke Ligy proti rakovine Deň narcisov. Ďakujeme všetkým, ktorí sa pripojili a pridali do pokladničky svoj príspevok na dobrú vec. A ďakujeme aj našim študentkám - dobrovoľníčkam, ktoré sa s úsmevom a pekným slovom podujali obísť všetky pracoviská univerzity a každého požiadať o príspevok. 

ĎAKUJEME, ŽE VIDÍTE ŽIVOT AJ Z INEJ STRANY

     

Na Slovensku pribudne ročne okolo 40 000 onkologických pacientov. Život občas "bodne", obráti sa naruby a to v mnohých prípadoch oznámenia onkologickej diagnózy. Liga proti rakovine ďakuje všetkým, ktorí sa na „život z inej strany“ dokážu pozrieť a byť solidárni v podobe pripnutia narcisu a prispenia do zbierky Deň narcisov. Liga proti rakovine pomáha onkologickým pacientom na Slovensku už 33 rokov. Informácie o zbierke nájdete na www.dennarcisov.sk

     

Ak ste náhodou nestihli vložiť príspevok do pokladničky, alebo ste pri sebe práve nemali hotovosť, do zbierky môžete pridať dobrovoľný príspevok od 20. do 22. apríla v predajniach dm drogerie, Dr.Max a Tesco. Až do 28. apríla môžete prispieť aj prostredníctvom:

  • SMS na 848 (hodnota SMS je 3 € v sieťach všetkých mobilných operátorov)
  • Účtu zbierky SK09 0900 0000 0054 5454 5454
  • Inými formami na www.dennarcisov.sk, kde nájdete aj možnosti ZÍSKANIA VIRTUÁLNEHO NARCISU

     

Za každý príspevok srdečne ďakujeme.
O výťažku zo zbierky vás budeme informovať.