Loading...

Oznamy

Farmaceuti k Svetovému dňu obezity

Farmaceuti k Svetovému dňu obezity

Katedra lekárenstva a sociálnej farmácie pozývana odborný seminár v rámci Svetového dňa obezity, ktorý sa uskutoční v utorok 7. marca 2023 o 16:00 v posluchárni Pavilónu chemických disciplín (P 35) na UVLF v Košiciach. Čaká na vás množstvo nových informácií a, samozrejme, uvoľnená a priateľská atmosféra. Tento ročník medzi nami privítame aj prezidenta Slovenskej lekárnickej komory PharmDr. Ondreja Sukeľa.

Pripravili sme pre vás aj osobnú výzvu, ktorá bude prebiehať od pondelka 27. februára 2023 do piatku 3. marca 2023. Zapojením sa do výzvy súťažite o odborné publikácie. 

Ako sa môžete zapojiť? Každý deň počas vybraného týždňa si vyberiete vami zvolenú aktivitu: 10 000 krokov denne alebo 45 minút športovej aktivity. Aktivity sa môžu v priebehu týždňa striedať. Zaznamenáte to vo vhodnej aplikácii a vaše výsledky odošlete do nedele 5. marca 2023 na info.sksf@gmail.com. Táto výzva je cielená pre študentov farmácie. Vyhodnotenie bude prebiehať v závere odborných prednášok 7. marca 2023. Tešíme sa na vás! Športu zdar!