Loading...

Oznamy

Zaregistrujte sa na konferenciu Chémia a technológie pre život

05.10.2021   Oznamy študentom

Fakulta chemickej a potravinárskej technológie Slovenskej technickej univerzity v Bratislave organizuje 23. študentskú vedeckú konferenciu (ŠVK) pod názvom "Chémia a technológie pre život". Študentská vedecká konferencia sa uskutoční v stredu 24. novembra 2021 na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. S ohľadom na epidemiologickú situáciu sa ŠVK bude konať aj tento rok v online formáte.

Na ŠVK prebehne súťaž o najlepšiu študentskú vedeckú prácu študentov 1. a 2. stupňa vysokoškolského štúdia v plánovaných 24 sekciách v oblasti chémie, biotechnológie, chemickej a potravinárskej technológie. Organizátori vítajú aj aktívnu účasť študentov Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach. Nesúťažne sa môžu zapojiť aj doktorandi.

Najlepšie práce v jednotlivých sekciách budú finančne odmenené. Z konferencie bude vydaný recenzovaný zborník abstraktov s ISBN číslom.

Registrácia príspevkov je už otvorená a príspevky je možné zaregistrovať do piatku 29. októbra 2021 na stránke ŠVK www.uiam.sk/svk

Aktuálne informácie možno sledovať aj prostredníctvom udalosti na Facebooku