Loading...

Oznamy

Na konferencii Mladí vedci - Bezpečnosť potravinového reťazca bol ocenený zamestnanec UVLF

21.11.2018   Aktuality

V dňoch 21. až 22. novembra 2018 sa konal v Agroinštitúte Nitra 11. ročník konferencie Mladí vedci - Bezpečnosť potravinového reťazca. Hlavným organizátorom konferencie je každoročne Národný Kontaktný bod EFSA v SR. Na konferencii úspešne vystúpili aj viacerí mladí vedeckí pracovníci a doktorandi našej univerzity. 

Konferencia je určená pre mladých vedeckých pracovníkov pôsobiacich v oblasti bezpečnosti celého potravinového reťazca. Cieľom konferencie je každoročne sústrediť na jednom mieste študentov, doktorandov a ostatných mladých vedeckých pracovníkov, umožniť im prezentovať výsledky svojej vedeckej práce medzi rovesníkmi a nadviazať kontakty s kolegami zo Slovenska i Českej republiky.

Tento rok bola konferencia obohatená súťažou o najlepší príspevok v kategórii prednáška a poster. Za víťazov hlasovali samotní účastníci konferencie. Víťazom v kategórii poster sa stal MVDr. Boris Semjon, PhD. z Katedry hygieny a technológie potravín UVLF v Košiciach s prácou Kvalitatívne hodnotenie bryndze viacnásobnou faktorovou analýzou.