Loading...

Oznamy

Registrácia na očkovanie je otvorená do stredy

Registrácia na očkovanie je otvorená do stredy

Ešte nie ste zaočkovaní? Prečo váhate? Využite možnosť vakcinácie priamo v areáli univerzity! V piatok 1. októbra 2021 môžete získať prvú dávku vakcíny Comirnaty od firmy Pfizer/BioNTech. Stačí sa zaregistrovať a vyhradiť si pár minút času. Získate oveľa viac. Zaregistrujte sa do stredy 29. septembra do 22:00 hod. Spätne dostanú informáciu o presnom čase vakcinácie.

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach v spolupráci s očkovacím centrom BIONT pripravila očkovanie priamo v areáli školy, v posluchárni na Kostolianskej ulici v pavilóne číslo 32, kde pôsobilo mobilné odberové miesto na antigénové testovanie.

Spolu s vami dostanú druhú dávku tí, ktorí využili možnosť na začiatku septembra. O pár dní budú môcť chodiť na prednášky, cvičenia a praktickú výučbu bez opakovaného testovania. Nasledujte príklad svojich priateľov, spolužiakov, rodinných príslušníkov a pedagógov, ktorí si uvedomujú svoj podiel na udržiavaní verejného zdravia. Očkovanie poskytne lepšie podmienky aj vzhľadom na to, že podľa univerzitného COVID SEMAFOR UVLF musia študenti i zamestnanci rešpektovať protokol OTP (očkovanie – testovanie – prekonanie nákazy) a preukázať zaočkovanosť alebo sa pravidelne testovať. Urobme všetko pre to, aby sa vyučovanie mohlo čo najdlhšie uskutočňovať kombinovaným spôsobom – využívaním prezenčnej i dištančnej formy, čo je pre všetkých mimoriadne dôležité.